Good night, it is Tuesday 4.8.2020. It is the nameday of Dominik, tommorow is the nameday of Kristián.

Tři čerství maturantiParkoviště a přilehlé ulice Společenského domu v Lanškrouně byly v pátek večer plné aut. Na ples místní Střední odborné školy a Středního odborného učiliště se sjeli rodiče z blízkého i dalekého okolí. Velký ples maturantů třídy 4.KMB a 4.SE, budoucích kosmetiček a elektrotechniků, měl bohatý program.

Na zahájení upoutala svým krásným zpěvem Simona Zahálková s písní Balada s bohem pánem, na klávesy ji doprovázel Petr Formánek, oba studenti školy.

 

Taneční kreace maturantů, v choreografii Martiny Moravcové, zvedla hosty ze židlí. Následovalo šerpování studentů třídními učiteli Lenkou Schöppovou a Jiřím Mannem a slavnostní přípitek s ředitelem školy Ing.Jaroslavem Novákem. Podlaha sálu se třpytila množstvím mincí. Po zametení několika tisíc korun vtrhli na sál otcové se svými dcerami a matky se svými syny do tanečního reje za doprovodu tanečního orchestru Variace.
Program, řízený konferenciérem Dominikem Piterem (bývalým absolventem školy), pokračoval vystoupením bubeníků, šermířů a ukázkami společenského tance. Díky nepřebernému množství sponzorů si hosté odnesli 400 cen v malé a 20 cen ve velké tombole, mezi jinými i vyhlídkové lety. K dobré náladě přispěl personál restaurace a barů. Až do sobotních ranních hodin pokračoval ples v režii diskžokeje Davida Plívy…a pro maturanty zbyly jen hezké vzpomínky.

Text: Jan Hradil
Foto: Matěj Brýdl

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Zaregistrovat a přihlásit se můžete v pravé části stránek.