Na výstavu do knihovny

obrazOd června je v čítárně místní knihovny nainstalována nová a vůbec první výstava obrazů pana Pavla Vedrala s názvem Hra s barvami. Výstava potrvá i vzhledem k blížícím se letním měsícům a omezené provozní době čítárny v tomto období až do konce září. Srdečně všechny zveme na její prohlídku.

 

 

Ve zkratce autor Pavel Vedral o sobě:

Narodil jsem se v roce 1964 v krásném městě Litomyšl. Své dětství jsem prožíval v malebné vesnici s názvem Trstěnice, kde jsem navštěvoval ZŠ. Po ukončení ZŠ jsem se vyučil v zemědělském oboru a poté nastoupil na základní vojenskou službu, která byla tehdy dvouletá.

Pracoval jsem v různých zaměstnáních převážně jako řidič. Posléze jsem se přestěhoval do Jablonného nad Orlicí, za svojí rodinou.

Kolem roku 2000 jsem si více začal „pohrávat s barvami“, což se stalo mým dalším koníčkem. Tímto si Vám dovoluji představit pár svých obrazů, které jsou malovány temperou, akrylem, olejem na desce, papíře a plátně. Řada obrazů je namalována podle předlohy, dále v plenéru a mojí fantazie.

Moc zdravím případné návštěvníky mé výstavy v Lanškrouně. Přeji všem pevné zdraví a vše dobré. „Zastavme se v této uspěchané době a vnímejme tep přírody kolem nás!"                                                                                                                                          

 

Pavel Vedral