Dobré ráno, je čtvrtek 29.6.2017. Dnes má svátek Petr a Pavel, zítra Šárka.

Pozvánky

170616 kcKulturní léto na farní zahradě bude letos nahrazeno Kulturním létem v zámeckých zahradách. Pořadatelem je Kulturní centrum Lanškroun ve spolupráci s Městem Lanškroun a na všechny pořadu bude jednotné vstupné 50 Kč. Plánovány jsou například hudební pořady, pohádky, filmy, sport i tanec.

170517 kutilK nové výstavě Kutilství v Československu II. v Městském muzeu Lanškroun uspořádané ve dnech 20. 5. – 20. 8. 2017:

Neždímá, volič programů nezná a nic mu neříká ani termostat. Dotykově ovládnete leda tak mechanický vypínač a místo k internetu je vyžadováno spíše spojení s nedalekými kamny. Vyprat však dokázalo i ve studené vodě, ale co je nejdůležitější, obstojně se popralo též se zubem času.

170627 cotkytleZveme příznivce zábavy, soutěží, grilování, tance a dalšího na Zábavné odpoledne pro všechny. Koná se na hřišti u Kulturního domu v Cotkytli od 13 hodin v sobotu 1. července 2017. Od 17 hodin bude hrát k tanci i poslechu dechová hudba Triangl.

170607 oslavaKdybych měla jedním slovem vyjádřit své pocity o uplynulých deseti letech, které na Zámečku provázím, tak bych řekla, že bych „nevěřila“ co vše se může na takové pouze napůl opravené památce zažít. Pro zajímavost zde mohu uvést údaje o tom nejzajímavějším.

170618 soutezNa workoutovém hřišti v Lanškrouně, tj. v parku mezi ulicemi T. G. Masaryka a Za Střelnicí, se bude v sobotu 8. července konat historicky první ročník amatérské workoutové soutěže pro širokou veřejnost.

"Tento ročník je zaměřený na dorost a začátečníky, nicméně zúčastnit se může opravdu každý.

170613 cykloSportovní klub policie Duha Lanškroun připravuje na termín 4. až 6. srpna 31. ročník Mezinárodního cyklistického závodu Regionem Orlicka pro kategorii Junior. 

Hlavním dějištěm závodu bude město Lanškroun.

Jedná se o sportovní akci s dlouholetou tradicí. V minulosti v závodě zvítězili sportovci, kteří nám dělají radost i v současné době.

170627 predplatneDivadlo Palace Praha
15. 9. 2017 - pátek
P.R.S.A. – Eueniusz Szybal

Hra polského autora Eueniusze Szybala s podtitulem pět žen, tři generace, jedna rodina, stejny´ osud.