Guten Tag, es ist Montag 13.7.2020. Heute feiert den Namenstag Markéta, morgen Karolína.

Einladungen

200709 letoObec Albrechtice ve spolupráci s SDH Albrechtice pořádá v sobotu 25. července Albrechtické hudební léto 2020 v areálu za SKC Albrechtice.
Vystoupí hudební kapely MORYBUNDUS Lanškroun, DVE DAWKI (rock-blues) Ústí nad Orlicí, PO PŘECHODĚ (pop-rock) Výprachtice a I N V (rock-folk) Jablonné nad Orlicí. Pro děti budou pouťové atrakce, bohaté občerstvení zajištěno. Přijďte posedět a připomenout si 30. výročí samostatnosti obce Albrechtice. Albrechtice 1990 - 2020.

200617 regionemSportovní klub policie Duha Lanškroun připravuje na termín 31.7. – 2.8.2020 34. ročník Mezinárodního cyklistického závodu Regionem Orlicka pro kategorii Junior. 
Hlavním dějištěm závodu bude město Lanškroun a silnice v Pardubickém a Olomouckém kraji.

200611 kinoV sobotu 13. června zahájí Kulturní centrum Lanškroun promítání letního kina v zámecké zahradě muzikálem Mamma Mia! Promítá se v zámecké zahradě, v případě nepříznivého počasí se promítání přesouvá do kinosálu Kina Lanškroun. Vstupné 80 Kč (není-li uvedeno jinak).

200611 klV pátek 12. června zahajuje program Lanškrounského kulturního léta pohádkou Princezna na hrášku. Akce se budou konat každý týden až do konce srpna, většinou v zámecké zahradě. V případě nepříznivého počasí se přesunují do sálu zámku.

200611 fotoMěstská knihovna Lanškroun srdečně zve na výstavu fotografií Libuše Schindlerové nazvanou FOTOGRAFIE TVOŘENÉ Z RADOSTI A PRO RADOST. Libuše Schindlerová fotografuje od svých 15 let, začínala černobílou fotografií na analogovém fotoaparátu, nyní pracuje s digitálními přístroji. Je členkou fotoklubu „OKO“ v Ústí nad Orlicí, se kterým pravidelně vystavuje své fotografie v ČR i v zahraničí.

200514 kcMilí příznivci kultury,
rádi bychom vás informovali o zahájení prodeje vstupenek nových podzimních pořadů:

22. 9. 2020 / 19.00 Komorní filharmonie Pardubice: české filmové melodie a pohádky od 30 do 90 let 20. století. Těšit se můžete na skladby: Dalibor C. V Pyšná princezna, Ondřej Gregor Brzobohatý: Anděl páně 2, Petr Hapka: Panna a netvor, Páni kluci, Bylo nás pět, John Williams: Harry Potter, Klaus Badelt: Piráti z Karibiku a další.

200507 terminyMilí příznivci kultury,
rádi bychom vás informovali o náhradních termínech kulturních akcí KC Lanškroun. Zakoupené vstupenky na akce kulturního centra zůstávají v platnosti v náhradní termíny bez nutnosti výměny.

Vrácení vstupného
V případě, že je pro vás změna termínu neakceptovatelná, je možné vstupenky vracet na pokladně Kulturního centra Lanškroun