Dobre przedpołudnie, dzisiaj jest piątek 25.9.2020. Imieniny obchodzi Zlata, jutro Andrea.

Zaproszenia

200904 prehlidkaZveme vás na 14. módní show boutique Sabrina, která se koná 2. října ve 20 hodin v multifunkčním centru L´Art v Lanškrouně. Moderovat bude známý český komik, zpěvák a moderátor Michal Kavalčík. Předvedena bude luxusní dámská móda značek Andrea Martini, Stockings Collection, Geisha, Monari, Lingerie Collection a Infinite.

200716 mariasV sobotu 3. října se bude konat ve Společenském sále obce Žichlínek mistrovství České republiky v křížovém mariáši pro rok 2020. Jednodenní turnaj se bude skládat ze dvou tříkolových turnajů (jednotlivci + družstva). Začátek je v 8:30 hodin, vyhlášení výsledků a slavnostní zakončení v 17:30 hodin. Přihlášky je možné podávat nejpozději do 7. září.

200925 dolecekMěstská knihovna srdečně zve 8. října v 18 hodin na vyprávění Martina Dolečka o jeho cestě kolem světa na amatérsky postavené malé plachetnici Alya II.

200925 rottrovaMarie Rottrová - lady soul & Petr Němec 9. říjen v 19 hodin, sál Multifunkčního centra L´Art. Marie Rottrová, tentokrát galakoncert s Bigbandem Septet Plus Orchestra a hostem Petrem Němcem, ve kterém zazní mimo osvědčené hity i písničky ze začátků jejich kariéry, za které si Marie Rottrová vysloužila přezdívku „Lady Soul“.

200909 helimadoe Divadelní soubor lanškrounského gymnázia ŠKEBLE uvádí divadelní hru HELIMADOE podle románu Jaroslava Havlíčka. Předpremiéra se bude konat ve čtvrtek 15. října od 19:30 hodin v Obecním sále v Žichlínku. Premiéra v pátek 16. října od 19:30 hodin v multifunkčním centru L´Art Lanškroun.

200925 gregor24. října v 19 hodin, sál Multifunkčního centra L´Art. KC Lanškroun ve spolupráci s Iljou Michalcem – NEW MUSIC production agency pořádá již 20. ročník festivalu jazzové hudby. Dramaturg a duchovní otec festivalu, lanškrounský muzikant a skladatel Ilja Michalec oslovil i tento rok různorodá hudební uskupení.

200925 gleeshowPřesun z 27. května, vstupenky zůstávají v platnosti, tedy není nutná výměna. Filmová gleeshow: First smile & Eliška Urbanová 27. říjen v 19 hodin, sál Multifunkčního centra L´Art.

Filmová gleeshow – pásmo populárních písní ze světových filmů s tancem v podání pěveckého souboru First Smile Brno. Těšit se můžete na mladé zpěváky a tanečníky plné energie, sólisty, sbor a orchestr – vše naživo, dechberoucí choreografie, dosud neslyšené aranže všech písní, světelnou show, hity Eye of The Tiger, Can You Feel The Love Tonight, This Is Me a další!

200925 smolikJakub Smolík: koncert s hostem Petrem Kolářem 31. října v 19 hodin, sál Multifunkčního centra L´Art. Přesun z 18. dubna, vstupenky zůstávají v platnosti, tedy není nutná výměna.
V rámci koncertu Jakuba Smolíka zazní ty největší hity jako jsou „Ave Maria“, „Jen blázen žárlí“, „Nejsi má“ aj. Host Petr Kolář zazpívá společně s Jakubem Smolíkem duety, tešit se můžete i na jeho vlastní písně.

200925 irskoIrská taneční show 13. listopad v 19 hodin, sál Multifunkčního centra L´Art.
Taneční soubor Merlin působí na slovenské taneční scéně od roku 1994. Zaměřuje se především na irské tance a stepové show. Profesionální umělecká úroveň, kvalitní taneční repertoár, spolehlivost a flexibilita jsou hlavními charakteristikami souboru.

Po několikaleté přestávce přichází v tomto roce s novým programem RYTMUS V SRDCI.

200925 sipMinipárty s Karlem Šípem, host J. A. Náhlovský, přesun z 23. dubna na 19. listopadu od 19 hodin, sál Multifunkčního centra L´Art. Vstupenky zůstávají v platnosti, tedy není nutná výměna.
Karel Šíp: „S Náhlovským přivezeme do Lanškrouna premiéru!"
Minipárty je zcela nová zábavná talk show, která je volnou alternativou velmi úspěšného televizního pořadu Všechnopárty.