Miłej nocy, dzisiaj jest wtorek 4.8.2020. Imieniny obchodzi Dominik, jutro Kristián.

170123-somaHospodářské noviny, 23. leden 1017:

Firma jako z Německa. Lanškrounská Soma těží z drahého vývoje i důrazu na design

Povedená investice Na okraji Lanškrouna stojí moderní prosklená budova, která už z dálky naznačuje, že se tady odehrává něco mimořádného. Patří české rodinné firmě Soma Engineering.

"Byla to jedna z našich nejlepších investic. Máme tady ředitelství, vývojové centrum a showroom. Zároveň ale stavba funguje i jako náš marketingový symbol," říká zakladatel a majitel společnosti Ladislav Verner.

Česká rodinná firma Soma Engineering vyrábí na okraji Lanškrouna drahé flexotiskové stroje, které jsou mezi lidmi v oboru považovány za technologickou špičku. Pro majitele Ladislava Vernera jsou inovace a vývoj jedinou cestou, jak se může vyrovnat větším a movitějším konkurentům ze západní Evropy. Vyrábět vlastní produkty a investovat do drahých technologických inovací jsou podle něj jedinou cestou, s níž se tuzemské firmy mohou časem přiblížit těm z Německa nebo Rakouska.

•Východočeská firma Soma Engineering vyrábí na okraji Lanškrouna drahé flexotiskové stroje.  

•Pro majitele Ladislava Vernera jsou inovace a vývoj jedinou cestou, jak se může vyrovnat větším a movitějším konkurentům ze západní Evropy.  

•Vyrábět vlastní produkty a investovat do drahých technologických inovací je podle něj jedinou cestou, s níž se tuzemské firmy mohou časem přiblížit těm z Německa nebo Rakouska.

autor/zdroj: HN - Libor Teichmann

http://byznys.ihned.cz/c1-65597010-firma-jako-z-nemecka-lanskrounska-soma-tezi-z-vlastniho-vyvoje-i-durazu-na-design

 

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Zaregistrovat a přihlásit se můžete v pravé části stránek.