Good afternoon, it is Tuesday 27.10.2020. It is the nameday of Šarlota / Zoe, tommorow is the nameday of Státní svátek.

200925 smolikJakub Smolík: koncert s hostem Petrem Kolářem 31. října v 19 hodin, sál Multifunkčního centra L´Art. Přesun z 18. dubna, vstupenky zůstávají v platnosti, tedy není nutná výměna.
V rámci koncertu Jakuba Smolíka zazní ty největší hity jako jsou „Ave Maria“, „Jen blázen žárlí“, „Nejsi má“ aj. Host Petr Kolář zazpívá společně s Jakubem Smolíkem duety, tešit se můžete i na jeho vlastní písně.


Zpěvák a nenapravitelný romantik pocházející z Domažlic, pravidelně vyprodává divadla a městské domy napříč naší republikou. Jakub Smolík těží ze své image, pěkných skladatelských kousků Z. Bartáka, F. Kasla nebo J. Zmožka, ale i nesmírně vytříbeného vkusu pro výběr starších českých šlágrů, které mladší část publika dnes zná především díky němu.

V programu tak můžeme slyšet známé hity jako jsou „Ave Maria“, „Jen blázen žárlí“, „Nejsi má“ aj. Na kontě má více než 24 alb. Koncerty jsou navíc obohaceny nejedním zážitkem, humorem i jevištní zábavou, čímž umocňuje divácký zážitek a potvrzuje skutečnost, že jeho představení není jen běžný koncert, avšak i zábavná show.

Vstupné v předprodeji 450 Kč / 510 Kč na místě. Držitel průkazu ZTP/P – sleva 50 % z ceny vstupenky, doprovod má nárok na vstupenku zdarma. Držitel průkazu ZTP – sleva 50 % z ceny vstupenky.