Good morning, it is Thursday 24.9.2020. It is the nameday of Jaromír, tommorow is the nameday of Zlata.
redakce@lanskrounsko.cz

200611 klV zámecké zahradě můžete strávit odpoledne i večer. Od 16 hodin Pohádka Budulínek Mandelinka. Od 17 hodin Odpoledne s pejsky - psi a myslivost. Od 19 hodin kapely Duo naboso, Hlasy ve tmě a Jirka Hurych.

 

Zveme všechny děti a jejich rodiče na pohádku Budulínek Mandelinka (pohádková komedie s písničkami). Po pohádce, v 17.00 hodin, je pro děti připraven program ODPOLEDNE S PEJSKY – PSI A MYSLIVOST. Těšit se můžete na střelbu ze vzduchovky, ukázka cvičení borderteriérů a jezevčíků aj. Odpoledne s pejsky pořádá KC Lanškroun ve spolupráci se SPOLKEM POMOZ A POHLAĎ.

K dispozici bude občerstvení od lanškrounského obchůdku požitkářství – bubble tea, ice tea, káva aj.
V případě nepříznivého počasí se pohádka přesouvá do sálu zámku, kde budou zabezpečena specifická hygienická opatření dle aktuálního nařízení státu.

V pohádce podle Josefa Lady není Budulínek žádný hodný chlapeček, ale pořádné kvítko. Neposlouchá dědečka, zlobí jako třída dětí. Není se tedy čemu divit, že si ho liško na ocásku odveze až do svého doupěte. Chudák liška netuší jakou „veš“ si nasadila do kožichu. Její slušně vychovaná liščata dostanou školu největšího lumpa z širokého okolí. Nakonec nezbude lišce nic jiného než žebrat u dědečka, aby si toho nezvedeného Budulínka odvedl domů… Dědeček by, ale raději liščátka. Jak tohle dopadne? Hudební pohádka je kombinací živých herců a velkých loutek.
Délka představení: cca. 45 minut, vstupné 70 Kč.

 

 

Všechny Vás srdečně zveme na koncert místní kapely Dou NaBoso, Hlasy ve tmě a písničkáře Jirky Hurycha do zámecké zahrady. Připravené pro Vás bude i dobré jídlo a pití – točený aperol, prosecco, panini toscano a italská Salsiccia, dětský džus Santal, horké ovocné nápoje, bubble tea, víno z vinařství Zlomek & Vávra. Těšíme se na Vás!

V případě nepříznivého počasí se koncert přesouvá na sál lanškrounského zámku. Vstupné 100 Kč.

 

 

View the embedded image gallery online at:
https://lanskrounsko.cz/en/9420-kl-2020#sigProGalleria87b491f8dd

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Zaregistrovat a přihlásit se můžete v pravé části stránek.