Good afternoon, it is Wednesday 12.8.2020. It is the nameday of Klára, tommorow is the nameday of Alena.

200116 vamos15. února v 19 hodin, sál Multifunkčního centra L´Art
Po delší pauze vyrážejí opět spolu. Tentokrát se společnou písni Vamos, která se stala i názvem celého tour. Na deseti zastávkách navštíví Jakub Děkan Band a Kapela Pekař i Lanškroun.


Minulý rok vznikl nápad na dlouho očekávanou píseň Pekaře a Jakuba Děkana a to na pracovní dovolené na Kanárských ostrovech. Proto Vamos - což v překladu ze španělštiny znamená “pojď“. Nejen názvem vás tedy zveme na jeden ze zaručených zážitků jarní sezóny, u kterých nesmíte chybět.

Jejich revírem je stage
Jejich tempo je rytmické
Jejich protivníci jsou noční recepční, zvukaři a pomalé barmanky
Pánové z obou kapel jsou tu proto, aby vás bavili.
Vamos – všichni z jedny bandy

 

Jakub Děkan

je jeden z nejtalentovanějších mladých českých zpěváků. Mladé posluchače si získal hlavně díky svojí spolupráci se skupinou Atmo Music. Hostoval i na dalších projektech například v písních Paulieho Garanda, UDG nebo Rybiček 48.

Se zpěvem začal Jakub v 15 letech. Už v roce 2008 založil rock popovou skupinu Rosemary, později působil v kapele Attic Vanity, se kterou objel svou první tour s názvem Live Life Tour. V roce 2012 byla založena kapela Just Try, se kterou se s úspěchem účastní talentové soutěže Československo má talent.

Vydavatelství, které zaštiťuje ATMO music, oslovilo samotného Jakuba, jako sólového interpreta. Warner music tak zastřešuje jeho první sólové debutové album, které bylo letos pokřtěno.

Společně se zpěváky Pavlem Calltou a Martinem Harichem objížděl několik českých měst v rámci společného turné Redhead Music Tour v roce 2016. V roce 2017 pak jarní turné spolu se zpěvákem Pekařem s názvem Malý Velký Tour.

Jakub působí jako pozitivní člověk a své vystoupení vždy doprovází humornými poznámkami a tanečními kreacemi. Kromě hudby se věnuje moderování společenských akcí a večírků.

 

 

Pekař

Kutnohorský hudebník přezdívaný Pekař, vlastním jménem Petr Štolba, se svou kapelou pravidelně vystupuje zejména v klubech po celé České republice. Ve svých skladbách často zpívá o vztazích a jejich koncích, o klišé. Vystudoval střední odbornou školu pedagogickou v Čáslavi, později studoval na Pedagogické fakultě Univerzity Karlovy. Následně byl učitelem v mateřské škole, avšak tato pozice nešla skloubit s hudební kariérou. Zanechal tedy této práce a začal se věnovat hudbě. Ohledně své náboženské víry prohlásil: „Nevěřím v Boha, ale věřím Bohu.“

V roce 2016 uspěl s písničkami Bůh, Tančím a Za tebou, které předznamenaly jeho vůbec první debutové album s názvem #Pekař. V roce 2016 se také stal Českým slavíkem v kategorii Objev roku. Dlouhodobě spolupracuje s kapelou Rybičky 48, s níž natočil skladbu Chtěl jsem tím říct a odstartoval ní svou koncertní šňůru Kamarádi Tour.
Na YouTube mají Pekařovy písničky miliony zhlédnutí. Jak o sobě píše na Facebooku, žánr, jemuž se věnují, je „machofolk“.

Vstupné 300 Kč v předprodeji / 350 na místě

View the embedded image gallery online at:
https://lanskrounsko.cz/en/9264-pekar#sigProGalleriabadc6be30d

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Zaregistrovat a přihlásit se můžete v pravé části stránek.