Good afternoon, it is Thursday 28.5.2020. It is the nameday of Vilém, tommorow is the nameday of Maxim.

200110 vodaV ranních hodinách 10. ledna došlo v Lanškrouně k havárii vodovodu na křižovatce ulic Nádražní a Hradební, těsně pod Komerční bankou. Po obou stranách ulice jsou nyní označené výkopy. K této události se vyjádřil na městském webu starosta Radim Vetchý, který upřesňuje:

„Porucha je poměrně rozsáhlá a nesnese odklad. Pracovníci, kteří opravu zajišťují, předpokládali, že odstávka vody nebude nutná a vše vyřeší dnes (10. ledna).

Vzhledem k tomu, že se stále nedaří havárii odstranit, dojde k odstávce dodávky vody. Odstávka dodávky vody proběhne zítra dopoledne, tj. v sobotu 11. ledna od 7:30 do 10:00 hodin na celém náměstí J. M. Marků a všech přilehlých uličkách.

S ohledem na uvedené skutečnosti vám doporučujeme zajistit si na sobotní dopoledne zásobu pitné vody. Je možné, že odstávku a opětovné spuštění dodávek vody, bude doprovázet zakalení vody ve vodovodním řádu.

O stavu odstraňování havárie vás budeme průběžně informovat. Žádáme vás o případné informování svých známých a příbuzných, ke kterým by se tato informace nemusela dostat a je pravděpodobné, že se jich odstávka vody týká.

Pracovníci, kteří opravu havárie zajišťují, předem děkují za pochopení nastalých komplikací."

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Zaregistrovat a přihlásit se můžete v pravé části stránek.