Good night, it is Tuesday 4.8.2020. It is the nameday of Dominik, tommorow is the nameday of Kristián.

190811 roosters15. 11. od 19 hodin, sál Multifunkčního centra L'Art
Hlavními aktéry energické show THE ROOSTERS THEATRE, která kombinuje kabaret, burlesque, tanec a akrobacii, jsou krásní, charizmatičtí muži s vypracovanými těly.

Netřeba dodávat, že akce zaujme zejména dámy, ale vítáni jsou samozřejmě i muži, což potvrzují i samotní aktéři, kteří se nám svěřili, že téměř jednu třetinu obecenstva tvoří právě muži!
Sál Multifunkčního centra LArt bude uspořádán stolovou úpravou.

Na co všechno se můžete těšit a jak bude vypadat program?
19.00 OTEVŘENÍ SÁLU
vstupy konficiéra – seznámení s programem, možnost se občerstvit, pohodlně se usadit
20.30 ZAČÁTEK SHOW THE ROOSTERS THEATRE
21.15 PŘESTÁVKA
21.40 DRUHÁ ČÁST SHOW THE ROOSTERS THEATRE
22.20 ZAČÁTEK AFTERPARTY, FOTOKOUTEK S UMĚLCI
After party se zúčastní také samotní aktéři, kteří se krátce po skončení show vydají mezi diváky.

Vstupné 380 Kč

 

 

The Roosters – show, která vás nenechá vydechnout!

Před dvěma lety se dala dohromady parta kluků za jediným cílem: bavit široké publikum, tak, jak to doposud nikdo neudělal! Rozhodli jsme se propojit své umění a zkušenosti ze všemožných uměleckých sfér a vytvořili The Roosters Theatre – energická show, která v celovečerním programu kombinuje kabaret, burlesque, tanec a akrobacii v úžasném spojení s komedií, humorem a nadsázkou, jejíž atmosféra vám uvízne v paměti ještě dlouho po skončení!

Unikát nejen v Česku, ale i ve světě

Ano, je to tak: v současné chvíli neexistuje nic podobného jako tento profesionální ryze mužský soubor, který by dělal takovéto jedinečné propojení stylů se zachováním mužské energie na pódiu a současně výstupy tvořené s úžasnou nadsázkou, jejichž provedení nikoho nemůže urazit. Je to opravdu neskutečná energie v proběhu celého večera, která na vás sálá z pódia, a kterou nikde jinde nezažijete.

Přístupné pro všechny, vhodné i pro muže

Nečekejte jen nasvalené chlapce svíjející se kolem ryze ženského publika – nejedná se totiž o žádný striptýz! Čeká vás show, kde vás profesionální umělci oslní svým tancem a akrobacií, dokonce vás přivedou i k slzám – smíchy! Celá show je obratně protkaná nadsázkou a humorem, což napovídá již samotný název burlesque.

Že je neznáte?

Ano, od první velké show jsou to necelé dva roky. Ale i za tak krátké období se o nich Česko rychle dozvědělo! Mají za sebou 40 velkých show po celé ČR a nespočet krátkých vystoupení na různých společenských akcích a firemních večírcích. Média nás s velkým zájmem sledují a to nejen na regionální, ale i celostátní úrovni! Vysloužili jsme si reportáž v Top Star magazínu, dokonce jsme se posadili na červený gauč v Show Jana Krause!

Abyste se dozvěděli více o The Roosters Theatre můžete prozkoumat jejich sociální sítě, například Facebook, The Roosters Theatre a webové stránky www.cabaretshow.cz

 

Během celého večera pro vás bude otevřen bar.


View the embedded image gallery online at:
https://lanskrounsko.cz/en/9056-roosters#sigProGalleriaf155549cfb

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Zaregistrovat a přihlásit se můžete v pravé části stránek.