Good afternoon, it is Wednesday 12.8.2020. It is the nameday of Klára, tommorow is the nameday of Alena.

190811 horvathKONCERT ZRUŠEN!

Vážení, omlouváme se, ale z technických důvodů rušíme KONCERT VLASTY HORVÁTHA S KAPELOU, který se měl konat 5. října 2019 v Multifunkčním centru LArt❗️

Vstupenky zakoupené v kanceláři KC Lanškroun, v Infocentru Lanškroun a online na webu KC je možné vrátit POUZE V KANCELÁŘI KC Lanškroun. Ti, kteří zakoupili vstupenky online, prosíme přinést s sebou kopii e-mailu, který vám byl doručen po zakoupení a zaplacení vstupenky.

DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

 

Zveme vás 5. října na koncert Vlasty Horvátha s kapelou, který se bude konat od 19 hodin v sále Multifunkčního centra L'Art. Tento rok vyráží Vlasta Horváth na turné věnované zesnulému bratrovi Vlasty Martinovi, který tragicky a náhle zahynul při autonehodě. Je koncipováno jako: jezděte opatrně v autech hlavně v noci. Nikdy nevíte, kdo může být ještě víc unavený než vy!

Vstupné 250 Kč


Vlasta Horváth

Zpěvák, hudebník a multiinstrumentalista, jehož jméno je spojeno s vítězstvím ve druhé řadě soutěže Česko hledá Superstar. Od té doby uteklo už čtrnáct let a Vlasta za tuto dobu vůbec nezahálel. Vydal čtyři alba, účinkoval na prknech Divadla Broadway v muzikálu Mona Lisa a pět let v RockOpeře Praha, kde alternoval s Kamilem Střihavkou. Za zmínku stojí i jeho působení na Mezinárodní konzervatoři Praha, kde jako pedagog šest let vyučoval interpretaci. Dále nazpíval titulní píseň k seriálu České televize „Horákovi“ a také píseň k Troškově pohádce „Nejkrásnější hádanka“. V průběhu této doby se stal šťastným tatínkem dvou dcer.Vraťme se ale k jeho tvůrčí práci.

V březnu tohoto roku vydal Vlasta Horváth zbrusu nové album, které je výhradně autorské, a to jak po stránce hudební, tak i textové, a nese název STÁLE NEVĚŘÍM. Pracoval na něm dva roky. Na novince můžete slyšet deset autorských písní plus jeden bonusový song. Všechny písně na tomto CD zpěvák věnoval svému tragicky zesnulému bratrovi, který byl mimo jiné i bubeníkem v jeho kapele.

View the embedded image gallery online at:
https://lanskrounsko.cz/en/8960-horvath#sigProGalleria4c4b30e57e

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Zaregistrovat a přihlásit se můžete v pravé části stránek.