Good night, it is Saturday 11.7.2020. It is the nameday of Olga, tommorow is the nameday of Bořek.

190818 vlak19. 8., 8:00 hod. do 17. 9. 2019, 13:00 hod.
Vážení cestující, provozovatel dráhy SŽDC, s.o. informuje, že ve výše uvedeném termínu proběhne v úseku Česká Třebová - Lanškroun na trati 019 - Česká Třebová - Lanškroun (a zpět) výluka. Dopravce České dráhy, a.s. proto musí přistoupit k následujícím opatřením:

Po dobu výluky budou všechny vlaky ve vyloučeném úseku nahrazeny náhradní autobusovou dopravou. Náhradní autobusová doprava je organizována dle výlukového jízdního řádu.

Cestující ve směru Lanškroun – Moravská Třebová a zpět a ve směru Lanškroun – Zábřeh na Moravě a zpět mohou jet přes železniční stanici Česká Třebová bez doplatku jízdného. Přestupní doba mezi autobusovou zastávkou a železniční stanici
v Třebovici v Čechách a v Rudolticích v Čechách je cca 7 minut.
Z důvodu uzavření železničního přejezdu v Lanškrouně BUS jede objízdnou trasou.

Vlaky Os 12705, Os 12709, Os 12702, Os 12704, Os 12706 jsou určeny pouze pro cestující v úseku Česká Třebová – Rudoltice v Čechách a zpět a pro cestující z / ve směru Zábřeh na Moravě. Cestující z / ve směru Lanškroun použijí náhradní autobusovou dopravu.

Náhradní doprava dle výlukového jízdního řádu.

Umístění zastávek náhradní autobusové dopravy
Česká Třebová - před staniční budovou | Třebovice v Čechách - na autobusové zastávce "Třebovice, rozc. k nádr." (na silnici I/14) | Rudoltice v Čechách - autobusová zastávka "Rudoltice, kříž." I-43" a "Rudoltice, u školy" | Lanškroun - před staniční budovou

U vlaků dotčených výlukou může dojít k omezení poskytovaných služeb. Bližší informace o omezení služeb najdete na webových stránkách www.cd.cz, v mobilní aplikaci Můj vlak nebo na Kontaktním centru (e-mail - This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., tel. 221 111 122)

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Zaregistrovat a přihlásit se můžete v pravé části stránek.