Good morning, it is Sunday 12.7.2020. It is the nameday of Bořek, tommorow is the nameday of Markéta.

190625 moto16. až 18. srpen, Motosraz Luková

Motosraz v Lukové se poprvé uskutečnil v roce 2012. Tehdy se zrodila spontánní myšlenka, zorganizovat motosraz, který se bude od ostatních lišit. Nikdo z pořadatelů asi netušil, že se z této události stane fenomén, který si získá stálé místo nejen v našich kalendářích, ale především v našich srdcích.


Již první ročník se od ostatních v mnoha ohledech lišil a z motosrazu se stala událost, která je známá, dlouhodobě připravovaná a má jasný koncept. Cílem lukovského motosrazu je pobavit, stmelit a pomáhat. Chceme, aby náš motosraz byl místem, kde se lidé setkávají, kde něco zažijí, kde panuje přátelská atmosféra a děláme vše proto, aby byl výtěžek vždy smysluplně věnován tomu, kdo jej potřebuje.

Za uplynulé ročníky jsme věnovali potřebným více než 600 tis. Kč. Mysleli jsme na seniory, opuštěná zvířata, nemocné děti a rodiny v tíživé životní situaci. Těší nás, že naše činnost inspirovala i jiné spolky a kluby, které se snaží jít v našich stopách a organizovat akce podobného charakteru.

Letošní ročník se uskuteční 16. – 18. srpna v areálu kynologické stanice v Lukové. Tradičně se můžeme těšit na skvělé hudební výkony v podání kapel Kreyson Memorial, Rammstein Tribute, Crash Hard, RsR, Hadron, Atom, Nirvana CTB. Vše, co zažene hlad a uhasí žízeň, bude také k dispozici a nemusíme se bát ani deště – kryté sezení zajištěno. Samozřejmostí je i bohatý doprovodný program po celý víkend.

Výtěžek bychom tentokrát rádi věnovali motokrosové jezdkyni Gabriele Novotné, která v loňském roce reprezentovala Českou republiku na Dakaru. Stala se tak první Češkou, která se tohoto prestižního závodu zúčastnila. Účast na závodě světového formátu je však finančně náročná záležitost, a proto nám bude ctí českou motorkářskou naději podpořit. Ani v letošním roce neopomeneme čtyřnohá stvoření, která se dostala do špatných rukou. Část výtěžku poputuje do psího útulku v Dolním Třešňovci.

Přijďte mezi nás, podpořte nás… Pomáhejte s námi

Váš Motobigbang and Islanders

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Zaregistrovat a přihlásit se můžete v pravé části stránek.