Good morning, it is Tuesday 17.9.2019. It is the nameday of Naděžda, tommorow is the nameday of Kryštof.

190606 poutrRudoltice už o tomto víkendu opět ožijí Rudoltickou poutí.
V pátek návštěvníky čeká již tradiční pouťový koncert, letos v podání oblíbené kapely Slza. Hity jako „Lhůta záruční“, „Katarze“, „Fáze pád“ nebo „Holomráz“ se na rudoltickém fotbalovém hřišti rozezní po 20. hodině. Na živý koncert jako tradičně naváže taneční afterparty, tentokrát s oblíbeným moravským DJ Mirkem Karáskem.


V sobotu se naplno roztočí pouťové atrakce za symbolické ceny a náves Rudoltic zaplní i pouťové stánky. Odpoledne ožije opět i areál TJ Sokol Rudoltice, a to bohatým pouťovým programem, který ve 14 hodin zahájí taneční přehlídka TS JUICY, na kterou naváže historický program plný soutěží a her pro děti i šermířská a fakírská vystoupení.

Návštěvníci Rudoltické pouti 2019 si budou moci vyrazit speciální pamětní minci a pochutnat si na tradičně bohatém občerstvení v režii místních fotbalistů a hasičů. V podvečer zazní staropražské písně v podání náchodské kapely Klapeto, na které naváže pouťová zábava s rockovou kapelou KREYN. Ani letos nebude po západu slunce chybět ohnivá show.

I v neděli bude náves plná atrakcí za kačku a fotbalové hřiště i místní fotbalový spolek přivítá soupeře z Jehnědí a Mistrovic.

Na místní, přespolní í vzdálené poutníky se těší všichni organizátoři Rudoltické pouti 2019.

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Zaregistrovat a přihlásit se můžete v pravé části stránek.