Good afternoon, it is Sunday 18.8.2019. It is the nameday of Helena, tommorow is the nameday of Ludvík.

190504 vstupenka17. květen, 19:30 hodin, sál multifunkčního centra L´art
V případě osobností významu Lubomíra Brabce a Viléma Veverky není nutné dlouhého představování, interpreti jsou doslova synonymem pro hudbu jako takovou, špičkovými reprezentanty svých nástrojů. Platí-li teorie J. W. Goetha, že v hudbě je jen to nejlepší dost dobré, pak jsme svědky ambice obou performerů tato slova na pódiu jednoznačně obhájit.

Lubomír Brabec a Vilém Veverka se společně pohybují na pomezí koncertu a hudebního představení, jehož nedílnou součástí je také interakce s publikem. To vše v originálním programu „Quo vadis, musica?“ – „Kam kráčíš, hudbo?“.

Na programu mimo jiné hudba těchto autorů:
J. S. Bach, N. Coste, A. Piazzolla, J. Agrell

Tito dva vynikající čeští hudebníci - hobojista VILÉM VEVERKA a kytarista LUBOMÍR BRABEC boří mýty o tom, že vážná hudba je nuda. Přijďte si poslechnout souhru dvou špičkových reprezentantů svých nástrojů, dámy se též pokochat pohledem na charismatického nejlepšího českého hobojistu Viléma Veverku a nezdolného sportovce Lubomíra Brabce, který neumrzl s kytarou ani na Antarktidě.

Co říká Vilém Veverka o sobě, svých zálibách a svém přístupu k životu a hudbě se dozvíte v článcích pod následujícími odkazy:
https://www.novinky.cz/…/477864-hobojista-vilem-veverka-hob…

http://www.xantypa.cz/…/cis…/2970-3/hobojista-vilem-veverka…

A zde malá ukázka spojení dvou kouzelných nástrojů a dvou vynikajících hudebníků:
https://www.facebook.com/watch/?v=307673873120559

Pokud vstupenku zakoupíte v Infocentru Lanškroun v termínu 6. - 17. 5. nebo na pokladně Multifunkčního centra L'ART v den konání koncertu (hodinu a méně před konáním koncertu), ZÍSKÁTE DRUHOU VSTUPENKU ZDARMA!

Vstupné 220 Kč.

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Zaregistrovat a přihlásit se můžete v pravé části stránek.