Good afternoon, it is Sunday 18.8.2019. It is the nameday of Helena, tommorow is the nameday of Ludvík.

190504 kadetkyNa finálovou část dívčí kadetské extraligy ve volejbale do Plzně cestovaly ve dnech 26. a 27 dubna svěřenkyně trenéra Libora Tomišky. Po sezoně, která byla náročná, úspěchy střídaly neúspěchy, se hráčky probojovaly do Final 6. V  jedné skupině byl Olymp Praha, Plzeň a Lanškroun a ve druhé Dukla Liberec, Šternberk a KP Brno.

V pátek se zrodilo velké překvapení Černý kůň soutěže, jak naše družstvo ostatní pojmenovali, zdolal v přímém souboji o páté místo loňského mistra ze Šternberku.

„Do soutěže jsme vstupovali s představou jen uhrát nějaké ty body, asi jsem ty naše holky trochu podcenil,“ pochvaloval si Libor Tomiška, trenér.

„Chyběl kousek a mohla cinknout i medaile,“ říká Nikola Kulhánková, kapitánka družstva a dodává: „Předvedly jsme dobrou a kvalitní hru, ale bohužel jsme neměly někdy moc štěstí a chybovaly v koncovkách, což nás vyřadilo z boje o medaile. Podařilo se nám obhájit aspoň páté místo, které máme z MČR mladších a starších žákyň. Holkám děkuji za parádní sezonu a jsem na ně pyšná.“

I my se připojujeme ke gratulantům a přejeme do nadcházející sezony mnoho úspěchů!

Jana Urbanová


View the embedded image gallery online at:
https://lanskrounsko.cz/en/8669-kadetky#sigProGalleria5ba3b1a367

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Zaregistrovat a přihlásit se můžete v pravé části stránek.