Good night, it is Tuesday 4.8.2020. It is the nameday of Dominik, tommorow is the nameday of Kristián.

Zdeněk Izer v LanškrouněBritští zpěváci James Blunt a Elton John, italská popová hvězda Eros Ramazzotti, slavný tenorista Andrea Boccelli - ti všichni zpívali početnému obecenstvu, které se přišlo ve čtvrtek na lanškrounský zámek pobavit při pořadu showmana Zdeňka Izera a hudebníka Petra Freunda PO PLASTICE PÍPL.

Izer  „naživo vystřihl“ například i zpěvačku skupiny Peha Katarinu Knechtovou, slovenského zpěváka  z No Name Igora Timka, Michaela Stipa z R.E.M., Leška Semelku, Janka Ledeckého... Aby dostáli názvu pořadu, řada přišla i na plastickou operaci, kterou na jevišti provedli brutální plastičtí chirurgové Izer s Freundem. Nejhlasitěji se však diváci bavili při rozhovoru s Václavem Klausem a jeho typických „těch či oněch falešných větičkách“.

 


Těsně před představením, při setkání na nádvoří zámku, Zdeněk Izer zmínil, že je v Lanškrouně už podruhé. První vystoupení proběhlo asi před 10 lety ve Společenském domě. Nezapomněl dodat, že současný pořad PO PLASTICE PÍPL trvá hodinu a půl a záměrně je bez přestávky. „To aby diváci nemohli zdrhnout“, řekl.


Text: Marie Hrynečková
Foto: Matěj Brýdl

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Zaregistrovat a přihlásit se můžete v pravé části stránek.