Good night, it is Wednesday 20.11.2019. It is the nameday of Nikola, tommorow is the nameday of Albert.

SvíčkaSkořicová, bronzová a zlatá – to jsou barvy, do kterých je letos laděna vánoční výzdoba. "Lidé to z televize vědí a vánoční ozdoby těchto odstínů rychle vykoupili" – potvrdili nám lanškrounští obchodníci.

A co myslíte, které zboží se v Lanškrouně v tomto předvánočním období nejvíc prodává?

 

Ve STEPĚ na náměstí je největší zájem o sady psacích potřeb, hrníčky s potiskem a o barvy na sklo. "Ze zkušenosti víme, že příští týden se bude kupovat hlavně puzzle, kterým lidé dolaďují dárky" – podotkl vedoucí pan Vaník.
Podle ELEKTRO TAUER jsou hitem vánoc pekárny na chleba, LCD televizory a DVD přehrávače. V ELEKTRO na ul. 5. května vedou topinkovače, varné konvice, novinkou je osobní váha s měřičem obsahu tuku a vody v organismu.
V prodejně DÁRKY – KERAMIKA to jsou dárkové balíčky s čaji nebo s vínem, německá keramika AZA a porcelánové hrníčky.
V dalším obchodě s DÁRKY - FONTÁNA patří k nejprodávanějšímu sortimentu panenky s porcelánovou hlavičkou. Majitel pan Cink zmiňuje i skleničky a půllitry se znakem města Lanškroun.
Jedničkou v prodeji u T-MOBILE je twistová sada s telefonem Nokia 1600. Ve střední cenové třídě se nejvíce prodávají telefony NOKIA 6300 a SONY ERICSSON K550i.
V HANELE jsou nejprodávanější pánské košile a sety čepic s rukavicemi.
Z HRAČKÁRNY si zákazníci nejčastěji odnášejí hru Pojď si hrát s krtečkem, hru Zubař, auta na ovládání a samozřejmě senzaci letošních vánoc - růžového poníka, který mluví a kope nohama.
FOTOATELIER Jiřiny Strakové má co dělat, aby uspokojil veliký zájem o nástěnné a stolní kalendáře. Každý kalendář je totiž originálem zhotoveným ze snímků, které si dodá zákazník. Mnoho lanškrounských babiček letos pod stromečkem najde kalendář s obrázky svých vnoučat.
Jasným bestsellerem KNIHKUPECTVÍ HVĚZDA je kniha Jiřího Kohouta "TESLA Lanškroun 1946 – 1989, vzpomínky pamětníků."

Máte i vy tip na zajímavý vánoční dárek? Napište do diskuze!

- ea -

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Zaregistrovat a přihlásit se můžete v pravé části stránek.