Error
  • JFolder: :files: Path is not a folder. Path: /data/web/virtuals/8502/virtual/www/images/stories/galery/zpravodaj/080516-michael
Notice
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/stories/galery/zpravodaj/080516-michael
Good night, it is Monday 24.2.2020. It is the nameday of Matěj, tommorow is the nameday of Liliana.

NatáčeníVideoklip skupiny Michael, o jehož natáčení jsme Vás slovem i obrazem informovali začátkem března, bude odvysílán v Křesťanském magazínu tuto neděli ve 14:25 hod. na ČT1, repríza bude v úterý 20. 5. ve 3 hodiny na ČT2. V souvislosti s natáčením videoklipu jsme se frontmana skupiny Michala Holase zeptali:

Proč myslíte, že si brněnský štáb České televize z vašeho CD "Biješ v srdci" vybral právě skladbu Domino?
"Štáb si nás pouze vybral jako kapelu, volbu skladby nechal na nás.
Protože to byl nízkorozpočtový klip do sto tisíc s možností jednoho natáčecího dne a měli jsme zařídit místo, kde se bude točit, zvolil jsem skladbu Domino.
Pro její myšlenku světlo a stín (tak vystup ze svýho stínu) jsem vybral interiér skladu firmy Dál a chci tak poděkovat jejímu majiteli Petru Bednářovi, že nám ochotně vyšel vstříc."

V závěru videoklipu rozbíjíte zrcadlo. Podařilo se natočit tento záběr napoprvé, anebo jste zrcadel musel rozbít víc?

"Závěrečné rozbíjení zrcadla - které má symbolizovat nesouhlas s negativními věcmi tohoto světa, se mi po dlouhých měřeních, ostřeních kamery a zkušebních mávnutí podařilo rozbít napoprvé (pro kameramana dobře). Zato zrcadla, která se rozbíjela kvůli střepům a obrazu tváře za sklem, přesto, že je asistenti házeli z třímetrové výšky, rozbíli až na potřetí."

Viděl jste už výsledek natáčení a jste s ním spokojen? Anebo klip uvidíte v konečné podobě v TV poprve?

"Konečná podoba videoklipu bude pro mě, stejně tak jako pro vás a pro diváky, premiérou v neděli 18. května ve 14:30 na ČT1".

Text: Marie Hrynečková
Foto z natáčení: Hynek Brýdl

{gallery}galery/zpravodaj/080516-michael{/gallery}

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Zaregistrovat a přihlásit se můžete v pravé části stránek.