Guten Tag, es ist Mittwoch 12.8.2020. Heute feiert den Namenstag Klára, morgen Alena.

Einladungen

200727 motosraz

Rádi bychom vás pozvali na tradiční lukovský motosraz, který se koná od pátku 14. srpna do neděle 16. srpna v areálu kynologické stanice. Mnoho organizátorů akcí všeho druhu se v letošním roce muselo přizpůsobit situaci, která zasáhla životy nás všech.

200611 kinoV sobotu 13. června zahájí Kulturní centrum Lanškroun promítání letního kina v zámecké zahradě muzikálem Mamma Mia! Promítá se v zámecké zahradě, v případě nepříznivého počasí se promítání přesouvá do kinosálu Kina Lanškroun. Vstupné 80 Kč (není-li uvedeno jinak).

200611 klV pátek 12. června zahajuje program Lanškrounského kulturního léta pohádkou Princezna na hrášku. Akce se budou konat každý týden až do konce srpna, většinou v zámecké zahradě. V případě nepříznivého počasí se přesunují do sálu zámku.

200611 fotoMěstská knihovna Lanškroun srdečně zve na výstavu fotografií Libuše Schindlerové nazvanou FOTOGRAFIE TVOŘENÉ Z RADOSTI A PRO RADOST. Libuše Schindlerová fotografuje od svých 15 let, začínala černobílou fotografií na analogovém fotoaparátu, nyní pracuje s digitálními přístroji. Je členkou fotoklubu „OKO“ v Ústí nad Orlicí, se kterým pravidelně vystavuje své fotografie v ČR i v zahraničí.

200514 kcMilí příznivci kultury,
rádi bychom vás informovali o zahájení prodeje vstupenek nových podzimních pořadů:

22. 9. 2020 / 19.00 Komorní filharmonie Pardubice: české filmové melodie a pohádky od 30 do 90 let 20. století. Těšit se můžete na skladby: Dalibor C. V Pyšná princezna, Ondřej Gregor Brzobohatý: Anděl páně 2, Petr Hapka: Panna a netvor, Páni kluci, Bylo nás pět, John Williams: Harry Potter, Klaus Badelt: Piráti z Karibiku a další.

200507 terminyMilí příznivci kultury,
rádi bychom vás informovali o náhradních termínech kulturních akcí KC Lanškroun. Zakoupené vstupenky na akce kulturního centra zůstávají v platnosti v náhradní termíny bez nutnosti výměny.

Vrácení vstupného
V případě, že je pro vás změna termínu neakceptovatelná, je možné vstupenky vracet na pokladně Kulturního centra Lanškroun

200716 mariasV sobotu 3. října se bude konat ve Společenském sále obce Žichlínek mistrovství České republiky v křížovém mariáši pro rok 2020. Jednodenní turnaj se bude skládat ze dvou tříkolových turnajů (jednotlivci + družstva). Začátek je v 8:30 hodin, vyhlášení výsledků a slavnostní zakončení v 17:30 hodin. Přihlášky je možné podávat nejpozději do 7. září.