Dobré odpoledne, je pátek 7.8.2020. Dnes má svátek Lada, zítra Soběslav.

200727 motosraz

Rádi bychom Vás pozvali na tradiční lukovský motosraz, který se koná od pátku 14. srpna do neděle 16. srpna v areálu kynologické stanice. Mnoho organizátorů akcí všeho druhu se v letošním roce muselo přizpůsobit situaci, která zasáhla životy nás všech.

My, členové neziskové organizace Motobigbang věříme, že 9. ročník motosrazu v Lukové bude mít to štěstí a uskuteční se bez výrazných omezení. V současné době je ve fázi příprav. Návštěvníkům slibujeme, že zázemí akce bude připraveno dle zvyklostí, program více než pestrý a atmosféra taková, jakou ji všichni dobře známe - uvolněná a přátelská.

Sedm let jsme se věnovali charitativní činnosti v mnoha úrovních a výtěžek z motosrazu pomáhal tam, kde bylo zrovna potřeba. Víme, že finanční prostředky, které jsme díky účastníkům akce získali a dále věnovali, pomohly mnoha lidem. Za osm uplynulých ročníků jsme dokázali věnovat potřebným přes 700 tisíc Kč.

V loňském roce jsme se rozhodli pro změnu. S heslem „podporujeme talentované sportovce, reprezentanty České republiky v různých odvětvích motosportu“, jsme podpořili Gabrielu Novotnou, první Češku, která jela prestižní Dakar. V letošním roce jsme si vyhlédli mladého trialového jezdce Martina Matějíčka, několikanásobného mistra České republiky a účastníka Mistrovství světa. Martin se své disciplíně věnuje již 17 let a je českým želískem v ohni ve světové konkurenci. Věříme, že výtěžek z motosrazu mu usnadní účast na dalším velkém závodě a dopomůže k úspěchu.

Část výtěžku bychom rádi směřovali i dětem. K podpoře nějakého lanškrounského spolku, který se věnuje dětem a sportovním aktivitám.

Přijďte si s námi užít víkend plný kvalitní rockové hudby s kapelami Motörgang, Alžběta, Penzistor, Hadron, Modrý Mauricius a Kapela z půdy. Dobré jídlo z grilu a dostatek tekutin je samozřejmostí, stejně jako mnoho krásných a silných strojů k vidění.

Děkujeme, že nás podporujete a těšíme se na setkání s Vámi,

Váš Motobigbang and Islanders