Příjemnou noc, je úterý 26.3.2019. Dnes má svátek Emanuel, zítra Dita.

1891225 4tet

S radostí vám sdělujeme, že se nám podařilo domluvit náhradní termín koncertu 4TETU. Původní termín koncertu - 21. února je kvůli pozdějšímu otevření kulturního domu přesunut na 20. května. Vstupenky koupené na únorový termín budou platné i v náhradním termínu, v případě, že vám nový termín nevyhovuje, peníze za již zakoupené vstupenky vrátíme.

Tereza Špatenková

Již téměř 16 let udivuje 4tet diváky svými neuvěřitelnými pěveckými, ale i hereckými výkony a nápady VOKÁLNÍ SESKUPENÍ 4TET. Gentlemani v cylindrech opět připravili originální podívanou.

Verze V., kterou připravil se 4TETem stejný tým, jako verze předešlé, je scénicky a obsahově úplně jiná. Co ale zůstalo, je umělecky plnohodnotný, precizní a přitom osobitý projev vokálního seskupení, který se snoubí s již pověstnou dokonalostí a profesionalitou Jiřího Korna.

Úžasné vokální výkony, nepřehlédnutelný design kostýmů Marie Markové a Jana Boušky, překvapivě originální pojetí aranžmá a neotřelé harmonie Jiřího Škorpíka i temperamentní herecké až „taneční“ výkony některých aktérů na jevišti. To vše rozhodně nenechá nikoho chladným a odměnou jsou jim vždy vyprodané koncerty s neopakovatelnou atmosférou.

Vstupné 600 Kč / 750 (lóže), vstupenky k prodeji v Infocentru Lanškroun.