Dobré dopoledne, je sobota 14.12.2019. Dnes má svátek Lýdie, zítra Radana.

Eagle gateNecelé tři týdny zbývají k vypuknutí očekávaného festivalu EAGLE GATE. Hudební festival nakonec nebude v Jablonném nad Orlicí, ale přímo v Lanškrouně!

 

Vzhledem k tomu, že se nepodařilo sjednat s pronajímatelem v Jablonném pozemku vhodné podmínky k uspořádání této velkolepé regionální akce, ale na druhou stranu nechceme jednoduše celý projekt „zabalit“, rozhodli jsme se pro náhradní prostory. Jednání jsme tedy rozjeli hned na několika vhodných místech a nakonec jsme se dohodli s majitelem XL Clubu, aby festival mohl proběhnout právě v Lanškrouně, což je nedaleko původně zamýšleného Jablonného nad Orlicí. Bohužel ale nelze v tak krátké době zorganizovat festival v plném rozsahu, takže bude program nakonec zkrácen na pátek 18. září 2009 odpoledne, večer a noc z pátku na sobotu pod vše vystihujícím názvem EAGLE GATE beta version 0.9. Co se týče programu, tak právě na něm momentálně intenzívně pracujeme a snažíme se do jednoho dne „nacpat“ alespoň větší část původně slibovaných interpretů. To není vůbec jednoduché, ale věříme, že se nám to částečně podaří a vy, návštěvníci tak nebudete ochuzeni o zásadní kapely, Djs, performátory, fireshow, filmy a další vystupující. V nejbliších dnech přineseme další tiskovou zprávu obsahující již přesný lineup, informace o areálu, dopravě a dalších praktických věcech. Již nyní ale víme, že vše proběhne minimálně na pěti podiích uvnitř XL Clubu i openair v jeho bezprostředním okolí, na akci budou vypraveny speciální autobusy z několika míst jako Ústí n/O, Česká Třebová, Letohrad, Žamberk, Jablonné n/O, Králíky a dalších a cena vstupného bude díky sníženým nákladům někde kolem 100,- Kč.


Bude to taková náhrada za původně plánovaný festival, který však dále v naších srdcích žije a stále jej chceme zorganizovat v plné parádě. Nestihneme to však již letos, ale věřte, že na jaře 2010 to už dopadne a konečně se probudí k životu EAGLE GATE full version! Díky za přízeň! Keep on connected! Everybody 4 everybody! Check

www.eaglegate.cz!

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Zaregistrovat a přihlásit se můžete v pravé části stránek.