Dobré dopoledne, je sobota 14.12.2019. Dnes má svátek Lýdie, zítra Radana.

Nejstarší účastník... na Fešáky neplatí – známe tu písničku, aspoň ti starší. V tomto srpnu silný déšť hatil na Lanškrounsku nejméně čtyři náročné akce, kulturní i sportovní. Ani jedna z nich však neselhala, vždycky se našli lidé připravení se zúčastnit a to i tehdy, když se nedalo uchýlit pod střechu.


Vraťme se několika snímky k cyklo-časovce pořádané albrechtickým občanským sdružením „Šnek – Klub pohybu v obci“ v sobotu 22. srpna.
Dopolední program pro děti proběhl za jasného sluníčka. V poledne se ale karta obrátila a odpolední program pro dospělé na o něco kratší verzi trati, připravené pro automobilové závody Laudon2009 o týden později, zaléval vytrvalý déšť.
Těch pět vytrvalců, co se sešlo z Albrechtic (jeden), České Třebové (tři) a až z Jindřichova Hradce (jeden), trvalo na tom, aby se jelo.


Zaslouží si bezesporu velké uznání. Jejich výsledky uvádíme zde:

 

Muži do 39 let:
Jméno Příjmení      Město Ročník   Výsl. čas
Radek Teplý Albrechtice 1977 10:17
Ondřej Slezák Česká Třebová 1973 10:41
Aleš Paichl Jindřichův Hradec     1973 14:58
Muži nad 40 let:  
Jméno Příjmení Město Ročník Výsl. čas
Oldřich Slezák Česká Třebová 1940 20:58
Ženy:
Jméno Příjmení Město Ročník Výsl. čas
Monika Simonová Česká Třebová 1985 11:36

 

 

 

 

Závod sponzorovala řada firem: Agrochem a.s., ALPHA Obchod&Atelier s.r.o. pan Jiří Čejka, Cyklo Fořt, Cyklosport Jiří Dvořák, Qanto Svitavy,  TG TISK s.r.o., pan Miroslav Blažek, květinářství FlowerBed, a albrechtičtí Šneci jim za podporu upřímně děkují.


Text: Jiří Kohout
Foto: Zbyněk Najman

 

 

 

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Zaregistrovat a přihlásit se můžete v pravé části stránek.