Dobré odpoledne, je středa 23.10.2019. Dnes má svátek Teodor, zítra Nina.

190906 hovnaTohle uklízet by si nepřál nikdo z nás a mnohý by to ani nezvládl! Lavičky v parku Na Střelnici bývají opakovaně záměrně pomazané exkrementy. Pracovníkům technických služeb však nic jiného nezbývá, nežli už poněkolikáté během krátké doby i přes neskutečný zápach lavičky čistit od výkalů. Záhy se tam ale objeví znovu.


Všímejte si prosím, co se kolem vás děje a nebojte se na jednání vandalů upozornit městskou či státní policii.

Marie Hrynečková

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Zaregistrovat a přihlásit se můžete v pravé části stránek.

Komentáře   

-1 #4 sumsvistu 2019-09-07 15:15
Odebrat vzorek a zjistit dle DNA!
-2 #3 Tomáš Janouch 2019-09-06 19:35
Pokračuji ve své spekulaci. V Horní Čermné použili poněkud méně drastický, ale obdobně účinný postup. Znáte Jiráskovu vyhlídku - lavičku cestou po hřebeni, od rozhledny Mariánka do Nepomuk? Je tam pěkné pokochání dolů do vsi a na okolní hřebeny. Tak 5 metrů od lavičky je ohromná kupa hnoje. Výhledu to tedy vůbec nevadí... Asi aby jim tam lidi nesedali o pouti a o Kopě.
-1 #2 Klára 2019-09-06 16:59
Přesně jak píše Tomáš. Navíc jsou lavičky zřejmě již navěky umístěny hromadně na jednom místě a zrovna tam, kde nesvítí žádná lampa. Notabene když se tak děje opakovaně..
A rozbité lahve, plechovky a jiný bordel se vskutku nyní povaluje hlavně v přilehlém parčíku. Každý si holt posilovnu v přírodě vykládá po svém
+10 #1 Tomáš Janouch 2019-09-06 09:04
"To je ale hnus, velebnosti". Co na to MP s jejich všudypřítomnými kamerami? Škola jich tam také nemá málo.
___ Osobně si myslím, že vandal nejhrubšího zrna se projevuje hrubým způsobem - násilně, tento to měl spíše jinak uspořádané v hlavě. Pokud to vůbec byl vandal. Předevčírem jsem šel ke stadionu na večerní procházku, už byla tma, a z parčíku to znělo jako z diskotéky. Není to tam neobvyklé. Holt školní rok už sice začal, ale děcka ještě nedostávají úkoly... tak jen jestli už někomu nedošla trpělivost. U nedalekého Konzumu je zase lavička, kde celkem často posedává a huláká po nocích mládež a celé sídliště může dlouhé hodiny slovo od slova poslouchat, jaké spolu řeší svoje mindráky a jiné záležitosti...