Dobrý podvečer, je neděle 18.8.2019. Dnes má svátek Helena, zítra Ludvík.

190130 banka- Ubytování v hotelu přímo uprostřed přírodní rezervace Camargue (v romantickém prostředí bývalého cisterciáckého opatství) a v Nice, v jednoduchém hotelu nedaleko pláže
- 2x denně možnost cvičení jógy za příplatek - jóga je vhodná i pro začátečníky a není podmínkou


Termín: 17. – 22. 4. 2019

Cena: 7 390 Kč

Krásy Provence v období Velikonoc, návštěva přístavu Marseille s možností plavby lodí na Frioulské ostrovy (pevnost IFF). Ubytování v přírodní rezervaci Camargue, kde je možné spatřit bílé koně, černé býky a plameňáky. Opevněné město Aigues-Mortes, městečko Saintes-Maries-de-la-Mer či velmi staré město Arles (UNESCO). Bývalé hlavní město Provence Aix-en-Provence, a na Riviéře Cannes, Nice. Éze s parfumerií Fragonard.

Cena zahrnuje: dopravu autobusem včetně vjezdů a parkovného, 3x ubytování ve 2–4lůžkovém pokoji s příslušenstvím (2x v Camargue, 1x v Premiere Classe v Nice), služby průvodce, pojištění CK proti úpadku.
Cena nezahrnuje: pojištění léčebných výloh a storna, příplatek za 3 snídaně 800 Kč, příplatek za 2x denně hodinu jógy (6 lekcí): 1 200 Kč, pobytové taxy (asi 2 €/os./noc), vstupné.
Nástupní po trase:  LANŠKROUN, Česká Třebová, Litomyšl, Ústí nad Orlicí, Vysoké Mýto, Holice, Hradec Králové, Pardubice, Poděbrady (OMV), Praha, Plzeň.

Cestovka Lanškroun
Krátká 193, Lanškroun (recepce hotelu Rubyk)
tel. 776 288 181
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Otevírací doba:
Pondělí až čtvrtek od 9:00 do 20:00
Pátek od 8:00 do 15:30

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Zaregistrovat a přihlásit se můžete v pravé části stránek.