Dobré odpoledne, je neděle 22.4.2018. Dnes má svátek Evžénie, zítra Vojtěch.

180414 hokejMladší dorost se zúčastnil v termínu od 4. do 7. dubna velmi kvalitně obsazeného mezinárodního turnaje v Popradu za účasti 12-ti týmů: z Polska (Nowy Targ), České republiky (Frýdek-Místek, Opava, Choceň a Orli), Maďarska (Budapešt), Slovenska (Zvolen, Poprad bílý tým, Poprad modrý tým, Spišská Nová Ves) a Běloruska (Bereza a Soligorsk).

 


Rozlosování turnaje Poprad Cup 2018

Group A: Soligorsk, Frýdek-Místek, Choceň, Budapešt, Poprad Modrí, Zvolen
Group B: Bereza, Opava, ORLI LANŠKROUN, Nowy Targ, Poprad Bieli, Spišská Nová Ves

 

Odkaz na foto z turnaje:
https://drive.google.com/open?id=1kPEMSUIgJzw3s79ooug37xJbXe3mCVUv

 


SESTAVA ORLI LANŠKROUN:

Bezstarosti Marek, Kaplan Martin - Bureš Tomáš, Macháček Michal, Křivohlávek Michal, Kareš Antonín, Novotný Radim, Hošek Lukáš - Gildain Dan, Šembera Michal, Mann Štěpán, Markytán Jan, Švub Vojtěch, Hubálek Ondřej, Kryulyak Yuriy, Diviš Filip, Grézl Dominik, Šlezingr Dominik, Hrdina Jaroslav

 

STŘEDA 4. 4. 2018
14:45 HC ORLI LANŠKROUN - MMKS PODHALE NOWY TARG
4:1 (2:0, 0:0, 2:1)
branky Orlů: 5. Švub (Hubálek), 8. Mann (Šembera), 35. Macháček, 43. Šembera


ČTVRTEK 5. 4. 2018
8:30 HC DYNAMO BEREZA - HC ORLI LANŠKROUN
2:1 (0:0, 1:0, 1:1)
branka Orlů: 45. Křivohlávek

14:30 HC ORLI LANŠKROUN - HK ŠKP POPRAD BIELI
2:2 (1:1, 1:1, 0:0)
branky Orlů: 4. Macháček, 26. Grézl (Švub)


PÁTEK 6. 4. 2018
7:00 HC SLEZAN OPAVA - HC ORLI LANŠKROUN
4:0 (0:0, 1:0, 3:0)

13:00 HK SPIŠSKÁ NOVÁ VES - HC ORLI LANŠKROUN
4:1 (1:1, 1:0, 2:0)
branka Orlů: 3. Kryulyak (Macháček)

 

SOBOTA 7. 4. 2018
8:00 (O 11.MÍSTO):
HC FRÝDEK-MÍSTEK - HK ŠKP POPRAD BIELI 4:1

9:30 (O 9.MÍSTO):
FTC ICEHOCKEY BUDAPEŠT - HC ORLI LANŠKROUN
2:5 (1:1, 0:1, 1:3)
branky Orlů: 15. Šembera (Křivohlávek), 21. Macháček, 31. Hrdina, 42. Diviš (Křivohlávek), 46. Hrdina

11:00 (O 7.MÍSTO):
HC SPARTAK CHOCEŇ - HC SLEZAN OPAVA 2:4

12:30 (O 5.MÍSTO):
HKM Zvolen - MMKS Podhale Nowy Targ 1:3

14:00 (O 3.MÍSTO):
HK SHAHTER SOLIGORSK - HC DYNAMO BEREZA 2:4

15:30 (FINÁLE):
HK ŠKP POPRAD MODRÍ - HK SPIŠSKÁ NOVÁ VES 3:0

 

 

Konečné pořadí turnaje:

1. HK ŠKP POPRAD MODŘÍ

2. HK SPIŠSKÁ NOVÁ VES

3. HC DYNAMO BEREZA

4. HK SHAHTER SOLIGORSK

5. MMKS PODHALE NOWY TARG

6. HKM ZVOLEN

7. HC SLEZAN OPAVA

8. HC SPARTAK CHOCEŇ

9. HC ORLI LANŠKROUN

10. FTC ICEHOCKEY BUDAPEŠT

11. HC FRÝDEK-MÍSTEK

12. HK ŠKP POPRAD BIELI

Miroslav Vicenec
hlavní trenér sportovního střediska mládeže
hokejový klub Orli Lanškroun


Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Zaregistrovat a přihlásit se můžete v pravé části stránek.