Příjemnou noc, je pátek 19.10.2018. Dnes má svátek Michaela, zítra Vendelín.

180112 ordinacePřestavba polikliniky na ulici Sv. Čecha počítá v první etapě s odbouráním zadní části traktu, proto je třeba některé ordinace přestěhovat do provizorních prostor. Ty jsou již vybrány a práce na nich právě začínají. Hotové mají být do konce srpna, lékaři se však budou stěhovat pravděpodobně až koncem roku.

Pro dvě specializace - ORL a neurologii - připravuje Městský bytový podnik prostory v bývalém autodružstvu (ul. Dobrovského čp. 233). Ze soustavy objektů autodružstva byla vybrána bývalá administrativní budova. Pacienti se do ordinací situovaných v přízemí dostanou buď z ulice Dobrovského, nebo od polikliniky průchodem kolem garáží.

Třetí ordinace, určená praktické lékařce pro dospělé, bude vytvořena z bytu v čp. 20 na ulici 28. října. Přestože se jedná o rohový byt v prvním poschodí budovy, nemusí se handicapovaní pacienti obávat, že by se k lékařce nedostali. V budově je výtah.

V současné době projektanti společnosti Obermeyer Helika a.s. Praha chystají projektovou dokumentaci přestavby polikliniky k předložení pro územní řízení.

Marie Hrynečková

Foto:
1 - Čp. 20 na ulici 28. října. Ordinace bude v rohovém bytě v 1. poschodí.
2 a 3 - Budova autodružstva na ul. Dobrovského. Ordinace budou v přízemí.
4 - Jedna z budov autodružstva byla opravena a parkují v ní služební automobily městského úřadu.


Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Zaregistrovat a přihlásit se můžete v pravé části stránek.