Dobré ráno, je pátek 19.10.2018. Dnes má svátek Michaela, zítra Vendelín.

171110 znackaDopravní komise, jako iniciativní a poradní orgán Rady města Lanškroun, dne 3. 10. 2017 projednala na svém jednání podněty ke změnám dopravního značení ve městě. Poté byly návrhy předloženy Radě města Lanškroun.
Rada města Lanškroun rozhodla o umístění dopravního značení následovně:

171110 01 dobrovskeho
Na podnět Městského bytového podniku bude umístěno svislé dopravního značení č. B 13 "Zákaz vjezdu všech vozidel, jejichž okamžitá hmotnost přesahuje vyznačenou mez 3,5 t" v ul. Dobrovského mezi čp. 43 a 44 u Městského bytového podniku z důvodu poškozování komunikace a omítky okolních budov.

 

 

 

 

 

 

 

 

171110 02 kouty

Na podnět vedení města bude umístěno svislé dopravní značení č. B 11 „Zákaz vjezdu všech motorových vozidel“ s dodatkovou tabulkou č. E 13 „Mimo dopravní obsluhu“ v části ul. Kouty z důvodu zabránění poškozování místní komunikace.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

171110 03 albrechticka

Na podnět občana bude umístěno svislé dopravní značení č. B 24a "Zákaz odbočování vpravo" a B 24b "Zákaz odbočování vlevo" v ulici Dobrovského na silnici I/43 u křižovatky s ulicí Albrechtická z důvodu včasného upozornění na zákaz odbočení do jednosměrky v ul. Albrechtická.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

171110 04 svobody

Na podnět občana bude umístěno svislé dopravní značení č. P 6 „Stůj dej přednost v jízdě!“ na reflexivním podkladu včetně vodorovného dopravního značení č. V 6b „Příčná čára souvislá s nápisem STOP“ v ul. Svobody u křižovatky s ulicí Dukelských hrdinů z důvodu zvýraznění přednosti v jízdě, jelikož se jedná o úsek častých dopravních nehod. Dále bude umístěno v obou směrech v ul. Svobody dopravní značení č. B 13 „Zákaz vjezdu vozidel, jejichž okamžitá hmotnost přesahuje vyznačenou mez“ (10 t) z důvodu zamezení průjezdu těžkých nákladních vozidel.

Tisková zpráva MÚ

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Zaregistrovat a přihlásit se můžete v pravé části stránek.

Komentáře   

-4 #5 Jiří Fiala 2017-11-13 13:52
Máro, protože nevím, jestli jste chlap, ženská, nebo něco mezi tím, uklidněte se a přestaňte si hrát na servila. Ta cesta není moje, čímž doplňuji vaše chabé znalosti o problému, ale města. A město otravuji, protože toto město slíbilo její opravu, protože to je součást města a svůj slib neplní. Dokonce ani neumí vysvětlit, proč to neplní. Jezdím na kole a rád i v zimě, protože je to šetrnější k městu, než kdybych jezdil autem, které mám v garáži. Kdyby se všichni občané chovali jako já, tak město by si nedovolilo takové naschvály a hlouposti, kterých jsme svědky. Všichni nadávají na současné vedení, ale ta kritika je taková divná a vedení si ze svých voličů dělá legraci.A to nezmiňuji pouze ulici Kouty. Postup města není správný a nesmířím se s tím, protože tento laxní přístup města vytváří další problémy v obslužnosti města a v další detailech. Smířím se pouze s tím, že diskutuji s nějakou Márou, která diskutuje bez znalostí k věci.....
+2 #4 Mára 2017-11-13 11:31
Pane Fialo,už konečně pochopte,že město nebude skákat tak,jak vy budete pískat!Dejte už pokoj s tou vaší cestou.Jezdíte po městě na kole,dokonce i na sněhu,tak už nikoho neotravujte v této záležitosti.Kdy by se všichni obyvatelé města chovali jako vy,nechci ani domyslet....... Smiřte se s tím,že je postup města správný.
-4 #3 Jiří Fiala 2017-11-13 10:59
Doufám, že toto si nenechá vedení města líbit a konečně začne plnit své předvolební i investiční sliby......jedi ně tak je schopno tuto smutnou ukázku přístupu k řešení problémů města a náladu z toho vzniklou umravnit...tak jste to chtěl napsat, Máro...???
+1 #2 Mára 2017-11-13 08:06
Doufám,že toto si nenechá vedení města líbit a konečně už pana Fialu umravní.
-4 #1 Jiří Fiala 2017-11-12 14:06
Současnému vedení města vzkazuji, že váš podnět na umístění značek B11 a E13 je v celkové řadě hloupostí v ulici Kouty další hloupost. Tuto komunikaci nejvíce poškozuje nesmyslná řada nejpodivnějších a hloupých podnětů současného vedení města. Tato komunikace měla být letos postavena nově, jak rozhodlo ZM v 4/2016. Vedení města rozhodlo bez vysvětlení na ZM ve 12/2016, že se oprava přesouvá na svatého Dindy.....Dokon ce vedení města nereaguje ani nejzákladnější úpravu šíře této ulice na 4 m, aby se mohl klasicky radlicí za traktorem odhrnovat sníh. Místo tak jednoduché úpravy se tam raději umístí nesmyslná značka, protože ani její umístění neopravňuje město neodklízet sníh pro dopravní obsluhu, která představuje 85% všech jízd. Není nad to mít ve vedení města učitele zvláštní školy, protože potom není o hloupé podněty ve městě nouze......až se ta ulice někdy opraví, tak ji s chutí nazveme " Vetchá".....na počest jednoho "povedeného" starosty....