Příjemnou noc, je pondělí 24.9.2018. Dnes má svátek Jaromír, zítra Zlata.

171008 sabrinaNově postavená výrobní hala firmy Rawela se 6. října stala dějištěm Módní show lanškrounského Boutique Sabrina. Manželé Alena a Antonín Němcovi jsou už zkušenými "producenty", vždyť velkolepý program připravovali už po jedenácté. Do Lanškrouna se jim vždy daří dovézt nejen exkluzivní oblečení, ale i známé osobnosti a unikátní vystoupení.

Na přehlídkovém mole defilovaly modely značek Andrea Martiny, Geisha (Holandsko), českého výrobce dámského oblečení Jopess i luxusní modely firmy W-Linie z Valašského Meziříčí. Premiéru v Lanškrouně měla italská módní značka Rinascimento, jejíž modely se od ostatních dost lišily. Všechny představené značky lze zakoupit v Boutique Sabrina u kruhového objezdu.

Letošní módní show moderovali herci Jakub Prachař s Ondřejem Pavelkou, hostem večera byla zpěvačka a herečka Olga Lounová. Obdiv a velký potlesk diváků sklidily dva vstupy Long vehicle cirkusu. Jde o propojení chůze na vysokých chůdách s tancem, akrobacií, pantomimou a prvky klaunství. Tanečníci nemají sice hlavu v oblacích, ale "jen" ve výšce 4,2 metru. Projekt Long vehicle cirkus vznikl v Čechách před osmi lety.

Vrcholně působivé bylo vystoupení tzv. zrcadlových lidí, kteří si říkají Mirror family. Jejich těla jsou pokryta stovkami zrcadel od hlavy k patě, takže při pohybu tvoří efektní světelnou show. Mezi těmito futuristickými postavami lze skutečně rozeznat mirror women, mirror boy, případně další členy rodiny.

Tanečnice z I.Z.Dance studia předvedly široce nabírané tylové sukně zn. Sikls a na mole nechyběla ani dětská pyžama či sexy noční košilky. Show, kterou sledovalo přes sedm set diváků, byla tradičně zakončena přehlídkou elegantních plesových šatů s efektními prvky na veskrze odhalených zádech.

Marie Hrynečková

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Zaregistrovat a přihlásit se můžete v pravé části stránek.