Dobré ráno, je středa 15.7.2020. Dnes má svátek Jindřich, zítra Luboš.

Líčení modelky Budoucí kadeřníci, kadeřnice a kosmetičky měly na letošním 9. ročníku soutěže středních škol a učilišť za úkol vytvořit modelce účes ve stylu Egypt, dále tématicky vhodný make-up a úpravu nehtů (nail-art). Soutěž probíhala od 10 do 18 hodin a byla doprovázena nejen zábavným programem, ale hlavně velkým zájmem diváků.

   
A čím byl tento ročník zvláštní? Na to jsme se zeptali moderátorky soutěže Vendy Vaníčkové, která Kalibr Cup moderuje už pátým rokem: "Překvapilo mě, že všichni soutěžící zadání pochopili naprosto jednoznačně jako historický Egypt. Současný Egypt je neméně zajímavé téma, všichni ale ztvárnili Egypt starověký."
 
Prvních deset vítězných modelů v účesové tvorbě a v make-upu a první tři modely v nail-art postoupily do užšího finále, které se bude konat v Praze 6. a 7. března u příležitosti veletrhu WORLD OF BEAUTY & SPA.
 
Výsledky:
Účesová tvorba 33 soutěžících: 1. místo Nikola Štenclová Šumperk, 2. místo Lucie Tomišková Lanškroun, 3. místo Barbora Jahodová Vizovice, 14. místo Renata Plocková Lanškroun.
 
Make-up 33 soutěžících: 1. místo Natálie Bednářová Karlovy Vary, 2. místo Veronika Kellnerová Havířov, 3. místo Irena Vojáčková Benešov, 17. místo Eliška Hazuchová Lanškroun, 28. místo Monika Bezděková Lanškroun.
 
Nail-art 22 soutěžících: 1. místo Maria Pashayeva Havířov, 2. místo Adriana Brunnerová Šilhéřovice, 3. místo Veronika Hornová Litoměřice, 6. místo Kateřina Cabalková Lanškroun, 8. místo Petra Knápková Lanškroun.

 

Text: Marie Hrynečková
Foto: Hynek Brýdl, Marie Hrynečková

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Zaregistrovat a přihlásit se můžete v pravé části stránek.

Komentáře   

0 #2 luciasek 2010-01-30 11:38
je to tady uža byla jsem tak už tam chodím vždy asik už po 5 etech se segrou Hedvikou Novotnou a jedu zase už se nehorázně těším bude srabda a ty nádhery *wooow* jsem štastná že neco takového existuje..=)
0 #1 Monýsek 2009-02-16 20:23
:kiss: MOe Plyšandišká-Zde nulinká Ottová :kiss:
:kiss: Mucinkuju těě mocinky ti to slušánkuje kočko moe :kiss: