Dobré odpoledne, je čtvrtek 12.12.2019. Dnes má svátek Simona, zítra Lucie.

PlesAni dlouhá zima, mráz, kupy sněhu, ledovka, zmrazky a sněhová kaše nemohly v pátek 12.2.2010 odradit návštěvníky maturitního plesu SOŠ a SOU Lanškroun kteří přijeli zblízka i zdaleka do Společenského domu v Lanškrouně.

Po zahájení plesu maturanti  oborů elektro a kosmetička (třídy 4.SE a 4.KM) předvedli překrásné předtančení a rodiče a ostatní příbuzní mohli nechat oči na svých ratolestech – do jaké krásy vyrostly jejich dívky a jací chlapáci jsou z jejich kluků. Třídní učitelé Martina Stejskalová a František Bůžek provedli šerpování maturantů a ředitel školy pan Jaroslav Novák jim při slavnostním přípitku popřál úspěch u maturit.
Ples profesionálně uváděl pan Tomáš Stejskal a o vysokou kvalitu plesu se zasloužil i  orchestr La Muzica z Jablonného nad Orlicí pod vedením pana Miloše Kalába. Jako už mnohokrát, nejpopulárnější komorní pěvecké kvarteto Lanškrounska  4SEX  přivedlo přítomné do varu a nabudilo vynikající atmosféru. A tombola úspěch plesu dovršila – 456 cen v malé tombole a 25 cen ve velké tombole potěšilo mnoho výherců. Také 25 sponzorů, přesahujících rámec regionu, na čele s hlavním sponzorem BVGIPS, má zásluhu na vysoké společenské úrovni plesu.  
Nelze opomenout ani společenskou stránku plesu - neformální setkání učitelů se studenty a bývalými absolventy školy. I to je silná stránka SOŠ a SOU Lanškroun.

 


Text: Jan Hradil

Foto: Petr Vaníček

 

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Zaregistrovat a přihlásit se můžete v pravé části stránek.